čo je slow fashion?

Slow fashion nie je novodobý pojem, je to celosvetové hnutie, ktoré poukazuje na škody spôsobené nadmernou konzumáciou rýchlej módy. Cieľom iniciatívy je uprednostňovať ľudské životy a zdravie planéty pred ekonomickým rastom a ziskom. 

spoznaj Love colors

Sme malá, lokálna značka, ktorá sa prerazila na Slovensku svojim láskavým prístupom k móde. Všetky naše výrobky šijeme v Galante, kde vedľa ateliéru funguje aj malý obchod. Sme mladý tím šikovných žien a svojim krajčírským know how robíme svet krajším miestom. 

Používame prírodné látky, ktoré vyberáme starostlivo. Materiály ktoré používame na výrobu našich kolekcií sú certifikované a spĺňajú všetky prísne požiadavky slow fashion konceptu.

naše kolekcie

Charakteristika našich modelov spočíva v 100% prírodných látkach. Používame len také, ktoré neobsahujú umelé látky ako polyester, pochádzajú z udržateľných zdrojov a sú príjemné na nosenie. Naše šaty sú nesmierne ženské. Takzvané evergreeny, ktoré si pokojne oblečiete aj o 5 – 10 rokov, lebo nevychádzajú z módy. Snažime sa konštruovať také strihy, ktoré ženy vynosia dlhé roky. 

Veríme, že údržba šiat nemusí byť veda. Takmer všetky nami ušité šaty perieme a sušíme v sušičke, aby Vás už doma neprekvapili. Dostanete od nás krásny, voňavý balík, ktorý poteší každú ženu.

Šijeme pre každú postavu

Podporujeme body positivity v zdravom slova zmysle! Každá žena je krásna a výnimočná a môže sa cítiť dobre vo svojom tele. 

Nevedela som sa stotožniť s klasickým číslovaním veľkostí, preto som vymyslela vlastné veľkosti, ako „lesná víla“ (S), „sexy bohyňa“ (M) alebo „láskyplná“ (L). Ak Vám pán Boh (matka zemi, univerzum, Allah, ktokoľvek tam hore) doprial zmyselné krivky, zvoľte si veľkosť „sexy bohyne“ alebo „láskyplná“. Ak Ste útlejšej postavy, „lesná víla“ Vám určite bude sedieť. Šijeme aj na mieru, najmä od veľkosti „venuša“ (XL), lebo každá ženská krivka si zaslúži osobitnú pozornosť a starostlivosť.a

kde nás nájdete?

V našej predajni v Galante na adrese 29. augusta 16 Vás vítame každý pracovný deň od 10:00 do 15:30. Väčšinou tu nájdete aktuálne kolekcie, ale sme radi, ak sa informujete predom o dostupnosti tovaru. 

Sme aktivní na sociálnych sieťach, na instagrame @lovecolorsslovakia a facebooku Love Colors by Julianna Rencés Kovács. Každý deň postujeme nové príspevky a ukážeme aktuality, alebo diania zo života značky. Na našom eshope www.lovecolors.sk nájdete všetky kolekcie, novinky a plánované podujatia.