VIDA

Jarno letná kolekcia

Kolekcia Vida je určená pre radostné ženy, ktoré si žijú svoj život s pozitívnou energiou. Ale aj pre tie, ktoré sú len na ceste k spokojnosti. Buď krásna a slobodná v Love Colors.

Prehliadka kolekcie

jarno - letná kolekcia vida

Život je taký, akým si ho spravíme. Raz kráčame v oblakoch, raz v údolí, ale je pestrý a farebný. A aj keď nás občas prekvapí, vždy vieme správne reagovať na vzniknutú situáciu. Sme Ženy, Boh nás stvoril silné a multifunkčné. Sme vynaliezavé, šikovné a nebojíme sa používať naše supersily. Na druhej strane nám pridelil aj nehu, krehkosť a vášeň pre život. Naša nová jarno letná kolekcia Vida oslavuje Život a Ženu, ktorá ju dokáže žiť naplno… lebo aj keď nám osud pridelí citróny, my si z nich spravíme limoncello.

Kolekcia Vida je určená pre radostné ženy, ktoré si žijú svoj život s pozitívnou energiou. Ale aj pre tie, ktoré sú len na ceste k spokojnosti. Milujeme prírodné látky a opäť sme si zvolili tie najlepšie certifikované materiály, ktoré trh ponúka. Jemný mušelín nesmie chýbať ani v tejto sezóne a luxusná bavlnená madeira je látka, ktorá z vás vyčaruje tú najkrajšiu bohyňu. Zlaté komponenty, perleťové gombíky a dekoračné gumičky dotvoria ikonický love colors look.

Objavte našu novú kolekciu Vida a skrášlite si život šťavnatými farbami a pohodlnými slowfashion kúskami z našej dielne.