jesenná kolekcia

FALL in Love

Vítame vás v kolekcii “FALL in love,” kde slovná hra na nás zavedie do nádherného sveta jesenných farieb a prírodných materiálov.

Prehliadka kolekcie

jesenná kolekcia FALL in Love

Kolekcia  FALL in Love je zameraná na ženskosť, s elegantnými strihmi a pôvabnými líniami, ktoré zdôrazňujú krásu ženskej postavy. Súčasne však nezabúdame na pohodlie a udržateľnosť, ktoré sú pre mnohé ženy rovnako dôležité ako móda. Používame len prírodné materiály, ako je ľan a bavlna, ktoré sú nielen príjemné na dotyk, ale aj šetrné k životnému prostrediu. Farby našej kolekcie sú inšpirované jeseňou, s jemnými odtieňmi zemitých farieb, ktoré sú tradičnými farbami tohto ročného obdobia. Táto kolekcia je pre ženy, ktoré chcú vyzerať a cítiť sa dobre vo svojom oblečení bez toho, aby museli obetovať pohodlie a štýl.

Kladieme veľký dôraz na kvalitu a prírodné zloženie látok, z ktorých pracujeme. Použili sme preto exkluzívny ľan s dlhými vláknami z Litvy, aby Vám oblečenie dlho dobre slúžilo. Látka je hrubšia s gramážou 185g/m2, ideálna na jesenné obdobie. Nohavice, sukne a šaty z tohto ľanu budete milovať nielen v tejto sezóne. Milujeme kontrasty materiálov a kombinácie rôznych techník, preto sme v kolekcii FALL in Love použili saténové paspolky, ktoré dodajú šmrnc a eleganciu jednotlivým modelom. Lesk saténových lemov a surovosť naturálneho ľanu sú dôkazom, že aj rozdielne elementy môžu fungovať spolu v tomto svete plnom diverzít.

Vrstvenie je základom v jesennom stylingu, preto sme zaradili do kolekcie aj bavlnený rebrový úplet. Z tejto látky sme ušili základné typy odevov, ktoré sa dajú ľahko kombinovať aj v kapsulovom šatníku.

Mušelín je láska, to vieme všetci, preto sme opäť siahli po tejto fantastickej látke. Oblečenie z dvojitej gázoviny pozná snáď každá milovníčka slowfashion kúskov Love Colors. Našou misiou je prinášať pohodlné a mäkké oblečenie, na ktoré ste zvyknuté od nás už dlhé roky. Noste naše mušelínky s láskou, však sa zrodili z lásky a kreatívnej energie.

Kolekcia FALL in Love je krásne kombinovateľná, jednotlivé kúsky sa dajú nosiť spolu, alebo vrstviť s inými modelmi zo starších kolekcií Love Colors.