Ahoj, spoznajme sa!

Volám sa Julianna Rencés Kovács, som dizajnérka a zakladateľka slowfashion značky Love Colors.

Študovala som odevné návrhárstvo a dizajn šperkov na TUL v Liberci. Po skončení školy ma cesta viedla k navrhovaniu módnych šperkov a doplnkov, ale vždy som vedela, že sa k textilu vrátim. Po materskej dovolenke som sa rozhodla založiť si vlastnú značku textilných interiérových doplnkov, k čomu sa čiastočne venujem aj teraz. Dlhé roky som šila ako pre najmenších, tak aj pre fajnšmejkrov v oblasti bytového dizajnu. Moje patchworkové prehozy – tzv. quilty sa dostali do celého sveta. Láska k prírodným materiálom a k slowfashion konceptu ma viedli k vlastným odevným kolekciám, k čomu sa venujem najradšej.

Love Colors má mnoho tvárí. Tvorím pre moderné ženy, ktoré hladajú skutočné hodnoty, milujú pomalú módu a trvácne veci a veria v lepšej budúcnosti. Pre ženy, ktoré milujú svoju ženskosť, ale aj pre tie, ktoré sú len na ceste k svojim cieľom.

Mojou tvorbou vnímam, ako bránu k ženskosti. Aj v pohodlnom oblečení sa môžete cítiť chic a upravená počas celého dňa. Na postave nezáleží, preto podporujem body positivity. Nevedela som sa stotožniť s klasickým číslovaním veľkostí, preto som vymyslela vlastné veľkosti, ako “lesná víla” (S), “sexy bohyňa” (M) alebo “láskyplná” (L) a “venuša” (XL). Takmer všetky naše modely vieme ušiť na mieru a túto službu si naše zákazníčky radi využívajú.

Online konzultácie

Pre našich zákazníkov ponúkame aj online konzultácie. Rešpektujeme, že každé telo je iné, preto šitie na mieru je pre nás samozrejmé.

Naše online stretnutie sú uvoľnené, väčšinou sa odohrávajú formou video hovoru cez WhatsApp, alebo na Instragrame cez súkromnú správu. Objednajte sa emailom a pomôžem Vám pomerať sa, respektíve vybrať si správny model, v ktorom sa budete cítiť dobre. Pripravte si krajčírsky meter a majte na sebe obtianuté oblečenie, alebo spodné prádlo. Počas našich videohovorov dodržujeme diskrétnosť a nikdy sa nenahrávajú.

Nič sa nevyrovná osobnému kontaktu!

Prídte nás navštíviť do Galanty, kde máme ateliér s malým obchodom. Ak potrebujete šaty na mieru, tu Vás môžeme pomerať, máte možnost vidieť naše látky naživo a vybrať si tú najkrajšiu. 

Sídlime na ulici 29.augusta 16, v bielej budove s červenými oknami.