HODVÁBNY DUPION

Hodvábny dupion sa vyznačuje charakteristickou štruktúrou a krásnymi farbami. Niektoré dupiony majú hladší povrch, niektoré avšak obsahujú rustikálne nopky, ktoré zapožičajú zaujímavý vzhľad odevu. Tieto látky sú ľahké, zároveň tuhé, krásne držia tvar.

Hodvábny dupion poznáte podľa zaujímavej štruktúry. Osnova je z jemných nití, často inej farby ako útok, v ktorom sú nite s nerovnomernou hrúbkou.

Naše látky sú predprané a testované, avšak neodporúčame ich prať na bežnom cyklu. Perte ich radšej zvlášť na miernom programe, alebo v ruke. Žmýkajte len jemne a do sušičky radšej nedávajte výrobky z hodvábneho dupionu. Mokré oblečenie zaveste na vešiak a nechajte voľne uschnúť. Žehlite na miernom stupni.

Upozornenie: Nesušte hodváb na priamom slnku. UV žiarenie môže vytiahnuť farbu.

Hodvábny voál

Hodvábny voál je nesmierne jemná, vzdušná a mierne priehľadná látka. Jedná sa o zmesovú látku, hodvábu s bavlnou v pomere 50-50%. Gramáž látky sa líši pri každej farbe okolo 40-53g/m3.

Naše látky sú predprané a testované. Obleenie z hodvábneho voálu odporúčame prať na miernom programe, alebo v ruke. Uistite sa, že pračka nie je preplnená a neobsahuje také oblečenie, ktoré by mohli poškodiť jemnú štruktúru hodvábu. Napríklad zipsy, väčšie gombíky, atď. Hodvábny voál môžete sušiť v sušičke, ak viete zabezpečiť vyššie spomínané  vhodné podmienky. Odporúčame oblečenie sušič na sušiaku, alebo zavesené na vešiaku. Žehlite na strednom stupni. 

Upozornenie: Nesušte hodváb na priamom slnku. UV žiarenie môže vytiahnuť farbu.

Objavte modely z hodvábu

Aktuálne dostupné látky