Menčestrová kolekcia

Cordey

Príchodom sychravej jesene a chladnej zimy túžime prirodzene po teplejších látkach, ktoré nás dokážu pred chladom ochrániť. Práve preto vznikla naša nová kolekcia ušitá z menčestrových látok

Zrodila sa kapsulová kolekcia časopisu Új Nő x LoveColors. Do šatníka skutočnej ženy! 

Prehliadka kolekcie

Menčestrová kolekcia Cordey

Príchodom sychravej jesene a chladnej zimy túžime prirodzene po teplejších látkach, ktoré nás dokážu pred chladom ochrániť. Práve preto vznikla naša nová kolekcia ušitá z menčestrových tkanín. Kord, teda menčester, poznáme u nás už dlhé roky. Nosil sa kedysi a aktuálne je jedným obľúbeným trendom, ktorý sa úspešne recykluje v čase. Menčester je retro látka, ktorá je opäť veľmi žiadaná, vďaka svojim hrejivým vlastnostiam. V novej kolekcii sme ju použili v dvoch verziach: hrubší kord a tenší kord. Obe tieto varianty sú ideálne na pohodlné no zároveň chic zimné šaty, nohavice a sukne.

V kolekcii Cordey objavíte aj nádherné, strihom veľmi lichotiace šatové sukne,  nohavice a sukne, ktoré môžete doplniť našou ďalšou novinkou v ponuke-tričkami z waffľového úpletu, v troch neodolateľných farbách. Viete ich tiež kombinovať s blúzkami z predchádzajúcich kolekcií, ale tentokrát sme ich ušili z inej látky, no nič to nemení na ich využiteľnosti a kombinovateľnosti práve s novými menčestrovými modelmi. Rozmanitá, no zároveň vzájomne kompaktná farebná škála, umožňuje ľahkú kombinovateľnosť modelov a veríme, že si každý fototyp vyberie svoj vhodný odtieň.