Limitovaná kolekcia

second chance

Limitovaná kolekcia upcyclovaných mikín vznikla ako reakcia na výzvu organizácie Fashion Revolution. Oslavujte s nami udržateľnú módu a budte iná v našich krásnych upcymikinách.

Limitovaná kolekcia upcyclovaných mikín vznikla ako reakcia na výzvu organizácie Fashion Revolution. Oslavujte s nami udržateľnú módu a budte iná v našich krásnych upcymikinách.

Prehliadka kolekcie

Limitovaná kolekcia second chance

Blíži sa medzinárodný týždeň módnej revolúcie (fashion revolution week), keď Vám my, slowfashion značky pripomíname dôležitosť upcyklácie, recyklácie a využitie lokálnych zdrojov v oblasti módy a domáceho dizajnu. O príbehu hnutia módnej revolúcie môžete prečítať viac na stránke https://www.fashionrevolution.org/

Aj Love Colors – ako každá značka, ktorá vyrába svoje oblečenie vo vlatstnej dielni – vyprodukuje ročne značné množstvo zvyškových látok a “textilného odpadu”. My tie zbytky starostlivo zbierame, aby sme Vám z nich raz za čas mohli vytvoriť niečo unikátne, krásne a užitočné. Tento rok sme sa rozhodli ušiť mini kolekciu upcyklovaných mikín z mušelínových látok. Mikinky sú veselé, farebné a teplučké, keďže sú sité z dvoch vrstiev látok. Tieto vršky sú obojstranné! Ak vás omrzí farebnosť, môžete ich prevrátiť a nosiť ďalej ako jednofarebné kúsky. Vytvoríte tak krásne a zaujímavé variácie svojho outfitu.

Šijeme z kvalitných látok, ktoré sú Certifikované, nosia atest OKO-TEX STANDARD 100 CLASS I.

Mušelín je prirodzene krčiaca látka, netreba ju žehliť, a čím viac ju budete prať, tým bude jemnejšia! Všetky naše výrobky sú predprané – vyzrážané a sušené v sušičke, Vám sa už viac zmenšovať nebudú. Mušelínové mikiny perte na 40-ke a sušte ich kľudne aj v sušičke, budú len mäkkšie a jemnejšie. Pokiaľ nemáte sušičku, sušte ich na sušiaku, avšak sa vám trošku natiahnú. Nežehlite ich prosím, dajte si namiesto žehlenia kávičku, alebo čaj s hore vyloženými nohami. Nesušte mušelín na priamom slnku. Agresívne a dlhodobé UV žiarenie ničí farbu.

Noste mikiny s láskou, však sa zrodili z lásky a kreatívnej energie.

Fotky a farby sú reálne, avšak Váš monitor alebo mobilné zariadenie môže niektoré odtiene zobrazovať inak, ako v skutočnosti sú. Bohužiaľ tento jav neovplyvníme a nezodpovedáme za „farebné odchylky“. Ďakujeme za pochopenie.